Xiaomi Sound Party NS7-GL | Waterproof | Bluetooth | Black | Portable | Wireless connection
- TootjadXiaomi
- Mudel: QBH4321GL
- Saadavus: 5
-
105€
Xiaomi Sound Party NS7-GL | Waterproof | Bluetooth | Black | Portable | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 92.00 mm |
| Gross height (mm) | 92.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 400 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Sound Party NS7-GL |
| Sagedusvahemik | 60-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: xiaomi sound party ns7-gl waterproof bluetooth black portable wireless connection, qbh4321gl, xiaomi, kolarid





